Wie gaat dat bouwen?
Tuin is een idee van LONT en stArt ( Jeugdhuis Dido) om iets te doen met het oude voetbalterrein van Jeugdhuis Dido. Het duurde niet lang om te merken dat ook heel wat andere organisaties samen met ons willen bouwen aan de tuin.
In samenwerking met burgerinitiatief LAB9420 en met de inbreng van imkerij De Kleine Steen wordt had gewerkt aan een natuur speelzone en een boomgaard-park waar jong en jong-van-geest kan genieten van groen en gezelligheid.
Enkele geëngageerde, jonge skaters van Four:Three Crew plannen het DIY bouwen van een skatepark bovenop de verouderde asfalt laag van het volleybal terrein.
Daarnaast mogen we ook rekenen op de steun van vele vrijwilligers, gemeente Erpe-Mere en Streekmotor 23.
Vind ons op facebook: https://www.facebook.com/TUIN9420/
.